סוגי תפילין

רכישת תפילין חדשות
כל נער ביהדות שמגיע לגיל 13 מוצא עצמו עומד בפעם הראשונה בפני האירוע המרגש של חייו: הנחת תפילין ועליה לתורה. מעבר להתרגשות הגדולה של הנער עצמו, גם ההורים נרגשים מאוד וזה גם השלב שבו הם תוהים כמה סוגי תפילין יש ואיזה סוג כדאי לקנות לנער. בבואנו לראות איזה סוגי תפילין קיימות אנחנו רואים שמעבר לשאלה של העור שממנו הן עשויות, יש גם שאלה הקשורה לסוג הכתב. יש תפילין של רש”י לעומת תפילין של ר”ת. בנוסף לכך, יש גם תפילין של רבנו שר שלום גאון, העונים לשם שימושה רבה וכדומה. לכן, אם אתם תוהים איזה תפילין תוכלו לקנות לנער בהחלט אפשר להבין את הדילמה שלכם, כי מי אמר שחובה תמיד לקנות את המוצר הכי יקר שיש?


כך בוחרים תפילין
מעבר לשאלה כמה סוגי תפילין יש, חשוב לנסות להבין גם איך נכון יהיה לבחור את התפילין, שכן יש ביניהן הבדלים, בין היתר, ברמת ההידור. האם באמת לנער בן 13 יש צורך בתפילין הכי יקרות והכי מהודרות שיש? ברוב המקרים התשובה לכך שלילית. מצד שני, לקנות סוגי תפילין שהן לא מספיק טובות זה אומר לקנות מוצר שלא באמת יחזיק מעמד לשנים רבות. לכן, בין אם אתם קונים היום תפילין לעצמכם, לנער שעולה לתורה או אולי לחתן שעומד להתחתן ממש עוד מעט, כדאי יהיה לבדוק, לפני הכול, גם את איכות התפילין.


מקום שכדאי לקנות בו תפילין ותשמישי קדושה אחרים
רוצים לדעת כמה סוגי תפילין יש ואיפה הכי כדאי לקנות אותן? או שאולי אתם מחפשים את המקום המושלם לקנות ספר תורה קטן ויפה לאדם שקרוב לכם? אם כך, אפשר להבין את הדילמה שלכם מבחינת בחירת המקום שאליו תפנו. יש היום לא מעט מקומות שבהם ניתן לרכוש תשמישי קדושה כאלה אך האמת היא, שלא בכל המקומות תמצאו את מה שמחכה לכם באתר שלנו. אנחנו ב”מלאכת חושב” עשינו הכול כדי לחשוב על מה שהלקוח צריך. מעבר לכל מה שתמצאו באתר האינטרנט שלנו אנחנו גם זמינים עבורכם במספר: 054-3333802, אז למה שלא תתקשרו לקבלת סיוע ושירות מקצועי?