בית חדש – מזוזה חדשה

“וכתבתם על מזוזות ביתך ובשעריך ” (_דברים: ו,ט) מצוות מזוזה היא מצווה שבכל הדורות העם היהודי הקפיד ושמר עליה בארץ ובחול לעיתים תוך כדי מסירות נפש ממש .בית יהודי תמיד ניתן לזהות עפ”י המזוזה שבפתח ביתו.

אם אתם עוברים דירה או שאתם רוצים להתחדש בקלף של מזוזה יש שמקפידים לשים קלף מזוזה מהודר בכניסה לבית ולחדרים ויש המסתפקים בקלף מזוזה כשר.

כיצד לבחור קלף של מזוזה?

כאשר שמים קלף של מזוזה בפתחי הבית והחדרים הדבר גורם לשמירה על הבית ובני הבית, לכן מאוד חשובה כשרות המזוזה שתכתב ע”י סופר ירא שמיים שיודע את הלכות כתיבת מזוזה וכן שהמזוזה תעבור הגהת אדם והגהת מחשב לצורך בדיקת כשרות האותיות והקלף וכן לבדוק שאין אותיות חסרות או מוחלפות דבר שבמכון אצלנו מאוד מקפידים.

ומכאן ההסבר למילה שד”י שנכתבת בצד האחורי של המזוזה שזהו שם ה’ וכן ראשי תיבות שומר דלתות ישראל שבזכות המזוזה שכתוב בה שד”י ה’ שומר דלתות ישראל.

מזוזה פשוטה או מזוזה מהודרת?

קיימות רמות שונות להידור בכתיבת מזוזות, ובינהן:

רמה בסיסית –מזוזה פשוטה ,מזוזה הנכתבת ע”י סופר ירא שמיים ונבדקת ע”י הגהת אדם והגהת מחשב ,מחיר מזוזה פשוטה אינו גבוהה כך שניתן לקיים מצוות מזוזה כהלכתה כך ש: עלות מזוזה לא גבוהה.

רמה מהודרת – מזוזה מהודרת ,מזוזה הנכתבת ע”י סופר ירא שמיים שכותב את המזוזה בהידור ובהקפדה על כל דקדוקי הכתיבה המהודרת כך שתצא מתחת ידו מזוזה נאה ומהודרת.

בקישור הזה ניתן למצוא דוגמאות שונות של מזוזות פשוטות במחיר השווה לכל כיס. ניתן כמובן לרכוש אצלנו מזוזות מהודרות ברמת כשרות, איכות והידור גבוהה, ובמחיר הוגן, שכל החפץ יכול לקנות ולפאר את ביתו במזוזה מהודרת לאורך שנים. כמו כן באתר שלנו תוכלו למצוא בנוסף למזוזות במחירים נוחים ,תפילין , מגילות, וספרי תורה וכן כל דבר שקשור לקדושה ותשמישי קדושה בכל הרמות וההידורים במחירים הוגנים ,פנו עוד היום אלינו כי שילוב מנצח של כשרות מחיר ואיכות זה אנחנו .התקשרו למספר  0543333802  או 0543345000  פשוט הזמינו אונליין.
במקרה הצורך אנשי המקצוע שלנו זמינים עבורכם לכל שאלה ונסייע לכם בבחירת המזוזות לבית החדש שלכם.