מתנה מיוחדת לנער שהגיע לגיל 13

תפילין לבר מצווה

כל ילד יהודי שמגיע לגיל בר מצווה (גיל 13) מקבל עליו עול מצוות ,אחת המצוות המסמלת ביותר את העם היהודי היא מצוות תפילין שהיא אות וסמל לקשר בין היהודי לבוראו.
אם אחד הקרובים /היקרים שלכם חוגג בר מצווה בקרוב ,בודאי תרצו להעניק לו את המתנה המרגשת והמסמלת מכל את קבלת עול תורה ומצוות והיכנסו לבר המצווה ע”י קניית תפילין וטלית ולהעניק לו את המתנה החשובה המלווה את היהודי בכל שבילי החיים לאורך כל הדורות .

קניית תפילין לנער בר מצווה אינה רכישת מתנה גרידא כשאר מתנות ,קניית תפילין מהודרות הם הענקת אחד מסמלי העם היהודי המלווה את העם היהודי לאורך כל הדורות בכל תפוצות ישראל.
רכישת תפילין מצריכה בדיקה מדוקדקת איפה לקנות תפילין האם הסופר בעל תעודת סופר האם התפילין עברו הגהת אדם ומחשב לצורך בדיקה שאין בפרשיות התפילין אותיות חסרות מוחלפות מיותרות ושהאותיות נכתבו עפ”י ההלכה של דקדוקי האותיות.
כמו כן יש לבדוק את כשרות בתי תפילין שהיצרן הוא בעל כשרות ליצור תפילין.
לכן חשוב לבדוק שהמכון בהמלצת רבנים והפרשיות עוברות את שלבי העבודה ההכרחיים כדי שנדע בודאות שהתפילין כשרות.

בואו לקנות מהטובים ביותר!
באתר האינטרנט שלנו תוכלו לראות המלצות רבנים רבים על פעילות המכון וכן דוגמאות רבות של פרשיות תפילין מ- פרשיות פשוטות –קניית תפילין פשוטות ועד פרשיות מהודרות-קניית תפילין מהודרות .התפילין נמכרות תוך הקפדה על רמת כשרות גבוהה ומחירים השווים לכל נפש. ולכן אם אחד מהיקרים לכם חוגג בר מצווה תוכלו לפנות אלנו ולקנות לו ערכת תפילין לבר מצווה הכולל תפילין טלית סידור וכיפה. המתנה המושלמת לבר מצווה.


צרו קשר עם מכון מלאכת חושב בכל עת בכל שאלה בענייני קדושה עם יונתן גבאי 054-3333802  או 054-3345000 יעקב גבאי .